# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
1 Mardon Hazratov
nothing yet
~- 50 5 79
+
07:40
+
09:09
+
14:27
+
20:16
+
29:25
2 Behruz Suyunov
Uzun IM
~- 50 5 188
+
37:43
+
05:32
+
19:01
+1
55:06
+
01:07:51
3 Ozodbek Dalaboyev
Parkent tumani -> 10-maktab
~- 50 5 281
+1
07:32
+
09:27
+3
01:21:46
+
33:16
+4
01:51:27
4 [JizzakhPS] -> Eldorbek Anvarov
Jizzax shahridagi Prezident Maktabi 9-sinf
~- 40 4 71
+
08:44
+
12:05
+
14:38
+1
32:16
5 Husanboy Mansuraliyev
Namangan Prezident Maktabi
~- 40 4 73
+1
05:42
+
08:47
+2
19:20
+
26:03
6 Kamronbek
NamDu amaliy matematika 1-kurs
~- 40 4 92
+
23:13
+
22:15
+
21:11
+
26:08
7 Asilbek Sunnatov
Muhammad al-Xorazmiy maktabi
~- 40 4 112
+2
22:37
+
23:46
+
27:56
+
30:56
8 Ubaydullayev Muhammadali
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktabi 9-sinf
~- 40 4 113
+
01:18
+
03:50
+2
26:58
+2
01:03:49
9 Ulug'bek Rahmatullayev
PM
~- 40 4 115
+
05:35
+
07:45
+5
38:53
+2
30:23
10 Saydullayev Sarvar
Navoiy shahar - 12 - sonli IDUM
~- 40 4 159
+
05:53
+
07:27
+
29:18
-2
+1
01:53:54
11 Shuxratjonov Azizbek
Beshariq IM
~- 40 4 235
+
16:21
+
21:31
+
01:09:21
+
02:09:39
12 Timur Kadirbergenov
Nukus Prezident Maktabi
~- 40 4 295
+1
02:28:45
+
02:52
+
01:55:28
+
25:20
13 Mamurjon Mirzapolatov
Abituriyent
~- 40 4 333
+3
01:10:14
+
01:00:25
+
01:04:02
+
02:04:49
14 [Rating] -> Habibov Mirzosharif
PIIMA Mirzo Ulug'bek maktabi 10-sinf
~- 40 4 469
+
01:46:52
+
01:47:51
+
01:52:06
+4
02:04:43
-
15 Sardor Salimov
Navoiy shahar - Prezident maktabi
~- 40 4 490
+
01:51:26
+
01:53:15
+
02:00:49
+
02:26:43
16 Iqboljon Qohorov
Asaka tumani 11-IDUMI
~- 30 3 12
+
01:31
+
03:17
+
08:11
-5
17 Dilnoza Ilg'orova
TATU Nurafshon filiali
~- 30 3 52
+
12:19
+
18:05
+
22:48
18 Rahimberganov Musobek
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
~- 30 3 85
+
01:23
+
02:57
+6
52:38
-3
19 [Al-Xorazmiy] -> Humoyun Abduraupov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab, 7-sinf
~- 30 3 107
+
26:24
+
27:11
+5
29:15
20 Farhodjon Ergashov
Olot Tuman Ixtisoslashtirilgan Maktabi 8-sinf
~- 30 3 128
+1
34:33
+
08:38
+1
01:16:13
21 [Al-Xorazmiy] -> Usmonov Muhammadaziz
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 30 3 130
+1
33:49
+
34:39
+
58:27
22 Qurbonov Abror
Farg'ona shahar 7 - sonli o'rta ta'lim maktabi 11 - sinf
~- 30 3 151
+
09:22
+
11:58
+9
01:26:58
23 Ismoilmirzo Inoyatov
Buxoro Prezident maktabi 10-sinf
~- 30 3 155
+
17:29
+1
28:00
+5
01:20:59
24 abdumalik
Mirzo Ulug`bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab
~- 30 3 200
+1
01:24:44
+
24:58
+
01:27:17
25 Обид Синдаров
Samarkand State University
~- 30 3 209
+
01:04:47
+
01:07:42
+
01:18:58
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
107
189
115 / 613 / 728
159
187
168 / 200 / 368
74
135
78 / 505 / 583
15
53
15 / 163 / 178
7
30
8 / 77 / 85
Jadval hosil qilingan vaqt: 21:00:57 (23.07.2024)