Contest - Respublika Olimpiadasiga saralash TATU

Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti talabalari o‘rtasida iqtidorli talabalarni dastlabki kurslardanoq aniqlash, ularning iqtidori va qobiliyatini rivojlantirish va ilmiy faoliyatga yo‘naltirish maqsadida Iqtidorli talabalarning ilmiy tadqiqot ishlarini tashkil etish bo‘limi va Informatika asoslari kafedrasi tomonidan TATU talabalari o‘rtasida dasturlashtirish bo‘yicha olimpiada.

Diqqat! Faqat TATU talabalari uchun, agar siz TATU talabasi bo'lmasangiz natijangiz hisobga olinmaydi.

Contest 2 bosqichda o'tadi: 
1-bosqichda berilgan masalarni yechish kerak bo'ladi.
2-bosqichda test beriladi. 

Eng yuqori natijaga erishganlar Respublika olimpiadasiga TATU nomidan qatnashish imkoniyatiga ega bo'lishadi.

Boshlanish vaqti 18:00 (07.05.2020)
Tugash vaqti 19:15 (07.05.2020)

Tugagan

Количество тестов: 50
Qatnashuvchilar soni 174
Davomiyligi: 01:15:00

Qatnashuvchilar

Abdumalik Khojimirzaev, Rustamjon Qirg'izbayev, Ibroximov Axrullo, G`iyosiddin Shokirov, Hasanboyev Akbarjon, Javohir Xoldorov, Shoxruxbek Mamadaliyev, Sanjarbek, Farrux Abulov, Темур Исроилов, Obloyev Komronbek, Asliddin Shukurjonov, Umid Ikromovich, Shohnurjon Zokirov, Aziz To`ychiyev, Uchqun Shodmonov, Akbar Hasanov, Sodiqov Shohrux, Akramov Asadbek, Muhammadqodir To'ychiboyev, Mukhammadsodik, Dilshod Gayibnazarov, Baxtiyor Nurmatov, ~, Амир Хашимов, Anvar Jamgirov, Фирдавс Фозилов, Husayn Hasanov, Mironshokh Jalolov, Shohrux Qosimov, Ilyos Khurozov, Amirshox Muxitdinov, Sunatullo Hojiyev, To'xtasinov Faryozbek, Esanov Otabek, Xumoyun, Abduraxim, Dilfuza Adilbaeva Kewlimjay qizi, Sobirov Otabek, Davron Normo'minov, Mohiruy Baxtiyorova, Someone, Karimov Shermuhammad, Naziyra Torebaeva, Azizbek Rakhimov, Ro'zimov Jahongir, Munavarov Lutfullo, Акбар Отакулов, Mohinur ))), Mirobidjon Parpiyev, Sindorov_Obid, Abdulxamidov Xojiakbar, Isroiloglu, Ganiev Asadullo, Oybek, Аброр Маматалиев, Durbek Sativoldiyev, Akbarov Samandar, A'zamxonova Muazzamxon, Nurmurodov Bahrom, Solijonov Azizbek, Dilshodbek Xo'jaqulov, Asadbek Raximov, Ozod Yusupov, Muslimbek Mardiev, Muhammadqodir Berdiyev, b1ack_gh0st, Lazizbek Ergashev, Qurbonov Azmiddin, Гадилов Руслан, Olim Risboev, Anvar Sanaqulov, Одил Абдуллоев, Shoxrux Jumanov, Muhriddin Shuhratov, Абдулхакимов Хамидулла, Сайпназаров Роман, Abbos Donaboyev, Fazliddin Murodjonov, Yashnarbek, Gulnaz Abatova, Jamshid Qodirov, Asadbek Qarshiyev, Eshquvvatov Farhod, Oybek Saloxiddinov, Azamat Yerbolganov, Dalloris Asenbaeva, Sunnatullayev, Nazar Ayapov, Mirafzal, Munojat Alimova, Doniev Bakhtiyor, Ruslan Duysenbaev, Jabborov Bahrom, Xudoyshukur Jo’rayev, Abdulloh Musayev, Azizbek Azamov, Ilhom Makhmudkhanov, Отабек Ахмедов, Islom Raximqulov, Nuriddin Muhammadjanov, Mavluda Rahimquliyeva, Anaxon Ismoilova, Fayziddin Bo‘riyev, Davlatyor Xusanboyev Shahriyor o'g'li, Oybek Mallayev, Bekzod, Mallayev Oybek, coder, Sarvar Mumtozbekov, Ne'matov Jahongir, Xalilov Abbos, Yashnarbek Melikov, Qarshiyeva Jamila, Otaqulov Tohirbek, Ulug'bek Abdimanabov, Doniyorbek O'rinboyev, Ibragimov Ravshan, Firdavs Xoshimjonov, G'ulomjon, Jahongir, Dilfuza Usenxanova, Habibullo Rahmonov, Sultonov Komron, Sobirov Saidalixon, Maqsut Yangiboyev, Nodirjon Umurkulov, Otabek Ulashov, Jahongir, Behzod Xudoyberdiyev, Qurbonov Mirshod, Xolto'ra Namozov, Фарида Миркамаловп, Bekzodbek Turgunov, Khasan Musaev, Koshkinbayev Nurlibay, Andrey, Burxon Teshaboyev, Javokhir Ruzibayev, Qirgizbayev Rustam, Nurbek Xaydarov, Husan Musayev, Tohir Isomiddinov, Кдырбаев Султанбек, Zarif, Wondercoder, G'afurov Sherzod, Begulov Olmos, Amangeldi Orazbaev, Baxodir Ramazonov, Azimjon Mehmonali o'g'li, Muhammadkarim To’xtaboyev, Aytmuratov Ruslanbek, javohir xatamov, Yusufbek Yuldashev, Asliddin Abdivasiyev, Qaxxorov Mirjaxon, Muslimjon Obidov, Umrzoq Bekkamov, Temurbek Khujaev, Alimardon Ataxanov, Zohidov Shaxboz, Islomjon Mahmudov, Toshpo'latov Abdulaziz, Лыжин Дмитрий, Abdumutalov Sherzod, Islomjon, Wizard, Ulugbek Yusupov, Otamurodov Otabek, J.H, Matkarimov Shohzod, Ibragimov Dostonbek, Shaxzod Murtozaqulov
# Ism va familiya Topshirish vaqti Natija
1 Azimjon Mehmonali o'g'li
Namangan shahridagi prezident maktabi
18:14 44 / 50
2 Ulug'bek Abdimanabov
ТУИТ 2-курс
19:13 44 / 50
3 Doniyorbek O'rinboyev
TUIT
18:21 43 / 50
4 Husayn Hasanov
TATU, 4 - kurs
19:14 43 / 50
5 Umid Ikromovich
TATU 2-kurs
18:51 42 / 50
6 Mirobidjon Parpiyev
TATU, 1-kurs
19:03 42 / 50
7 Asliddin Abdivasiyev
Tatu 2-kurs
18:12 41 / 50
8 Ilyos Khurozov
TATU
18:33 41 / 50
9 Ganiev Asadullo
Toshkent to'qimachilik va yengil sanoat instituti
19:11 41 / 50
10 Muhammadkarim To’xtaboyev
TATU
18:32 40 / 50
11 Xumoyun
TATU, 3-kurs
18:28 39 / 50
12 J.H
TATU NF, 2-kurs
18:29 38 / 50
13 Davron Normo'minov
TATU 1-kurs
18:33 38 / 50
14 Xudoyshukur Jo’rayev
TATU
18:35 38 / 50
15 Zohidov Shaxboz
TATU
18:52 38 / 50
16 Shoxrux Jumanov
JDPI
18:14 37 / 50
17 Azizbek Rakhimov
Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti 3-kurs
18:24 37 / 50
18 Burxon Teshaboyev
TATU
18:32 37 / 50
19 Mukhammadsodik
TUIT
18:36 37 / 50
20 Ozod Yusupov
СамГУ
18:44 37 / 50
21 Azamat Yerbolganov
TATU NF 1-kurs
18:54 37 / 50
22 Sobirov Otabek
Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti
18:35 36 / 50
23 Jamshid Qodirov
TUIT
18:44 36 / 50
24 Mavluda Rahimquliyeva
__
18:24 34 / 50
25 Wizard
O'zMU
18:28 34 / 50
26 Xolto'ra Namozov
TATU
18:53 34 / 50
27 Asliddin Shukurjonov
Toshkent axborot texnologiyalari unversiteti
19:08 34 / 50
28 Eshquvvatov Farhod
SamDU
19:11 34 / 50
29 Ilhom Makhmudkhanov
TUIT
18:31 33 / 50
30 Амир Хашимов
ТУИТ
18:56 33 / 50
31 Habibullo Rahmonov
TATU
19:05 33 / 50
32 Gulnaz Abatova
TATU Nf 2-kurs
19:12 33 / 50
33 Ibragimov Ravshan
TUIT
18:21 32 / 50
34 Одил Абдуллоев
ТУИТ
18:38 32 / 50
35 Otaqulov Tohirbek
TATU
18:42 32 / 50
36 Аброр Маматалиев
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
18:16 31 / 50
37 Dilfuza Adilbaeva Kewlimjay qizi
TATU Nukus filiali 1 - kurs
18:31 31 / 50
38 Someone
TATU
19:07 31 / 50
39 Bekzodbek Turgunov
TUIT
18:31 30 / 50
40 Farrux Abulov
TATU
18:47 30 / 50
41 Лыжин Дмитрий
Ташкентский Университет Информационных Технологий
19:00 30 / 50
42 Lazizbek Ergashev
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
18:20 29 / 50
43 Akbarov Samandar
TUIT
18:16 28 / 50
44 Dilfuza Usenxanova
TATU Nukus filiali
19:01 28 / 50
45 Aytmuratov Ruslanbek
TATU NF
19:15 28 / 50
46 Shohnurjon Zokirov
TATU
18:16 27 / 50
47 Javohir Xoldorov
TATU 3-kurs
18:25 27 / 50
48 Yashnarbek Melikov
TUIT 1-kurs
18:22 26 / 50
49 Munavarov Lutfullo
Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti
18:59 24 / 50
50 Bekzod
TUIT
18:33 19 / 50
51 Karimov Shermuhammad
TUIT
19:15 18 / 50
52 Гадилов Руслан
ТУИТ
18:18 14 / 50
53 Shohrux Qosimov
TUIT
18:11 9 / 50
54 Фарида Миркамаловп
Юнусабад Бадамзар
19:15 6 / 50
55 Aziz To`ychiyev
TUIT 2-kurs
19:15 5 / 50
56 Hasanboyev Akbarjon
Boshqa
19:15 4 / 50
57 Abdumalik Khojimirzaev
TATU
19:15 2 / 50
58 Nuriddin Muhammadjanov
TATU
19:15 1 / 50

Robocontest.uz Copyrighted © 2020 by Robocontest Team

Generated in 132ms