Jadval hosil qilingan vaqt: 19:19:00 (17.08.2022)
# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
F
10
G
10
H
10
1 Murot Yangiboyev
To'rtko'l tumani - 48 - sonli umumta‘lim maktabi
1957
+175
4 80 312
+
01:13:09
+
01:03:51
-2
+1
02:10:22
+2
31:42
2 Islom Xamidjonov
TATU 2-KURS
1745
+208
4 80 402
-5
+2
01:45:43
+
01:23:51
-4
+
01:58:05
+6
56:47
3 Baxriddinov Maqsud
Dasturchilar klubi
1890
+109
4 80 464
-3
+
01:44:53
+
01:36:17
-
-
+
02:38:26
+4
01:26:54
4 Temurbek Raxmonberganov
Gurlan tumani 1-umumiy o`rta ta'lim maktabi
1692
+173
4 80 532
+
02:22:36
+2
01:54:45
+1
02:52:59
+4
01:09:45
5 Adxamjon Nizametdinov
O‘zbekiston Milliy universiteti Jizzax filiali
1842
+86
4 80 573
+
01:56:45
+
02:44:26
-7
+
01:44:54
+8
02:29:06
6 Po‘latov Hasan
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
1786
+93
3 60 218
+
50:28
+
02:02:58
+2
36:52
7 Обид Синдаров
Москва государственный технологический университет
1867
+50
3 60 249
+
01:46:38
+
01:30:23
-8
+6
23:01
8 Azamat Rustamov
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab internati bitiruvchisi
1743
+87
3 60 270
+2
01:55:28
+
01:19:04
-8
+4
46:24
9 𝐒𝐚𝐢𝐝𝐚𝐤𝐛𝐚𝐫 Narzullayev
SamTUIT, 『2』
2005
-19
3 60 288
+2
02:57:49
+
01:23:49
-6
+
18:05
10 SpaceX
Moon
1622
+122
3 60 346
+
23:25
+
01:45:40
+10
02:48:42
11 Nodirbek Safarov
TATU DIF 2-kurs
1638
+104
3 60 350
+2
02:09:28
+
01:41:04
-2
+8
01:10:19
12 Shoyim Obloqulov
Samarqand davlat universiteti
1872
+5
3 60 382
+1
02:16:10
+
02:55:31
+
01:06:23
13 Obloyev Komronbek
Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti
1740
+46
3 60 440
+
02:32:21
+3
02:10:10
+1
02:18:47
14 Mansurbek
Samarqand davlat tibbiyot universiteti
1599
+99
2 40 63
+
37:43
+1
21:51
15 Zarnigor Rakhimova
Kogon tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
1635
+76
2 40 87
-2
+
01:15:32
+1
07:31
16 Nazirov
Jarqo'rg'on tumani, Sharq yulduzi qishlog'i
1501
+138
2 40 140
+
01:17:53
+
01:03:51
-
-4
-5
17 Iftixorbek Mo`minov
Farg'ona Shahridagi Prezident Maktabi
1618
+70
2 40 149
+
01:00:37
+
01:29:38
18 [MUNIM] -> Habibov Mirzosharif
Mirzo Ulug'bek maktabi 9-sinf
1684
+38
2 40 161
+
01:35:51
-
+3
51:19
19 Mahbuba Salimova
Samarqand davlat universiteti
1595
+70
2 40 173
-8
+
01:51:21
+2
52:07
20 Foolish
1-sinf
1594
+65
2 40 178
+
59:52
+6
01:29:06
21 Abdullayev Akbar
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filiali
1721
+10
2 40 248
+
01:52:47
+7
01:41:23
22 Jahongir Hayitov
Innopolis University
1603
+51
2 40 249
+
01:41:54
+2
02:18:59
23 Asadbek Qarshiyev
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
1555
+66
2 40 250
-
+
01:38:03
+5
02:07:07
24 Dilyorbek
Andijon shahar - 24 - sonli umumta‘lim maktabi
1560
+60
2 40 262
+
02:23:50
+
01:59:51
-
-5
-8
25 Mr.Tursoatov
MeN company
1576
+48
2 40 263
+
02:34:23
+
01:49:07
26 Tursoatov Mamayusuf
SAMARQAND DAVLAT UNIVERSITETI SAMDU
1546
+56
2 40 265
+
02:35:57
+2
01:40:22
27 [MUNIM] ->Barakayev Sardor
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab-internati 8-sinf o'quvchisi
1550
+50
2 40 266
+
02:13:15
+
02:13:39
28 Ozodbek Dalaboyev
Parkent tumani -> 10-maktab
1544
+44
2 40 275
+
01:46:23
+
02:49:24
29 Oromov Akobir
Samarqand davlat universiteti
1559
+39
2 40 275
+1
02:13:45
+5
01:52:14
30 Abduvohid Abdullajonov
Namangan davlat universiteti
1430
+96
2 40 283
-5
+
01:46:52
+6
02:27:43
31 Omonov Rustam
Samarqand davlat universiteti
1540
+38
2 40 290
+
02:48:02
-
+
02:02:55
32 Narzullayev Saidmurod
TATUSF 1-kurs
1731
-31
2 40 340
+
02:39:50
-14
+4
02:41:26
33 Otabek Umarov
Najot ta'lim
1492
+51
2 40 350
-
+6
02:46:04
+1
02:29:38
34 Murodullayev Anvarjon
Namangan Davlat Universiteti
1453
+65
1 20 28
-3
+
28:16
35 Samarqand PM 1
Samarqand PM
1528
+28
1 20 40
+2
30:53
36 {Compilation_error}->Mirzosharif Habibov
MUNIM
1525
+25
1 20 51
+
51:56
37 Javohir Hasanov
Samarqand shahar prezident maktabi
1523
+23
1 20 52
-3
+
52:52
38 Men Qaytdim.
Samarqand davlat universiteti Amaliy matematika
1509
+26
1 20 53
+
53:25
39 Quvonchbek
Samarqand davlat universiteti
1516
+16
1 20 62
+2
52:38
40 Ulug'bek Keldibekov
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
1516
+16
1 20 62
+1
57:01
41 Himmatilloxon Musayev
Farg'ona Prezident maktabi
1555
-1
1 20 63
+
01:03:36
42 Otabayev Otabek Umarbek o`g`li
Muhammad al-Xorazmiy axborot texnologiyalari maktabi, 10-sinf
1512
+12
1 20 73
-
+2
01:03:32
43 Begulov Olmos
TATU Qarshi filiali
1507
+10
1 20 86
+
01:26:06
-5
44 Najmiddin G'iyosiddinov
Tatu Farg'ona filiali
1550
-7
1 20 105
+2
01:35:04
45 Komilov Anasxon
Qo'qon shahar 32-IDUM
1538
-7
1 20 122
+6
01:32:54
46 Bahodir Toʻrayev
Samarqand davlat universiteti
1370
+57
1 20 123
+
02:03:29
47 Ibrohim Naimjonov
Kogon tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
1385
+46
1 20 186
-2
+6
02:36:35
48 Babajanov Inoyatbek
Urganch davlat universiteti
- 0 0 0
49 Asilbek Boboqulov
Yashnobod Tumani Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot texnologiyalariga ixtisoslashtirilgan IT maktabi
- 0 0 0
50 Javohir Hasanov
Navoiy shahar - 11 - sonli IDUM
- 0 0 0
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
0
7
0 / 15 / 15
0
3
0 / 5 / 5
17
22
64 / 46 / 110
33
34
35 / 14 / 49
0
5
0 / 10 / 10
0
26
0 / 87 / 87
6
8
6 / 11 / 17
42
77
44 / 248 / 292

Robocontest.uz Copyrighted © 2020-2022 by Robocontest Team

Generated in 148ms