# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
F
10
G
10
1 Azizbek Ma'rufjonov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
~- 30 3 35
+
07:05
+
16:20
+
12:18
-4
2 Zarnigor Raximova
Kogon tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
~- 30 3 45
+
04:07
+
12:02
+
29:26
-2
3-4 Tursunov Abdulazizxon
Kosonsoy IM. 9-sinf
~- 30 3 51
+
03:15
+
08:35
+
40:40
3-4 Nurbaxsh Avezmurodov
TUITNB
~- 30 3 51
+
19:52
+
27:02
+
05:23
5 Behruz Suyunov
Uzun IM
~- 30 3 71
+
03:35
+
20:04
+1
43:25
6 Bekzodbek Abduvaliev
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali
~- 30 3 122
+
04:19
+
12:11
+2
01:36:43
-4
-
7-8 Spiker
Andijon shahar - 13 - sonli IDUM
~- 30 3 153
+
14:19
+
21:48
+4
01:38:56
-
7-8 [11-IDUMI]--->>Kamoliddin
11-IDUMI
~- 30 3 153
+
06:45
+
41:03
+5
01:21:59
-3
9 bvjhdbshbvjsb
VYAaaaa
~- 30 3 165
+
11:03
+
22:48
+2
02:02:46
-2
10 Fayozbek Olimov
TATU Farg'ona filiali
~- 30 3 174
+
07:34
+1
14:39
+7
01:53:03
-4
11 Timur Kadirbergenov
Nukus Prezident Maktabi
~- 30 3 193
+
09:13
+
10:58
+12
01:54:06
12 Najmiddin G'iyosiddinov
.
~- 30 3 218
+
24:48
+
50:59
+8
01:44:04
-2
13 |Moynaq IM| --> Isamatdin
Muynoq tumani IM 8-sinf
~- 30 3 246
+
24:31
+
27:17
+11
02:20:37
14 Sadriddin Dusanov
TUITNB
~- 30 3 266
+
01:30:13
+
01:29:27
+
01:27:34
15 Sardor Bahodirov
Boysun tumani - VXTB tasarrufidagi 10 - sonli IMI
~- 20 2 9
+
02:27
+
07:50
-2
16 𝕮𝖔𝖉𝖊_𝕯𝖊𝖛𝖊𝖑𝖔𝖕𝖊𝖗
Uzun tuman Ixtisoslashtirilgan maktab
~- 20 2 12
+
05:11
+
07:18
17 Ibrohim Pardaboyev
Guliston tumani - 15 - sonli umumta‘lim maktabi
~- 20 2 13
+
05:45
+
08:35
-5
18 abdumalik
Mirzo Ulug`bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab
~- 20 2 24
+
05:55
+
19:00
-12
19 Mahmudov Ibrohim Abdullayevich
Uychi 26-maktab
~- 20 2 26
+
12:02
+
14:27
20 S . N
uzun ixtisoslashtirilgan maktab
~- 20 2 37
+
03:36
+
34:37
-
21 Hasanboy Karimjonov
Mirzacho'l tumani - 9 - sonli umumta‘lim maktabi
~- 20 2 38
+1
10:44
+
23:04
22 Otabek Aralov Abduxamitovich
Sardoba tumani ixtisoslashtirilgan maktabi
~- 20 2 45
+
21:29
+
24:58
-3
23 Elbek Aliyev
Jizzax Pm 7-sinf
~- 20 2 48
+
20:19
+
28:45
-2
-3
24 Raximov Shoxrux
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
~- 20 2 60
+
10:46
+3
35:15
25 Umrbek Jumaniyazov
TATU UF
~- 20 2 64
+
17:59
+
47:10
-
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
71
91
80 / 182 / 262
50
68
56 / 174 / 230
14
32
14 / 150 / 164
0
19
0 / 64 / 64
0
29
0 / 95 / 95
0
5
0 / 20 / 20
0
21
0 / 49 / 49
Jadval hosil qilingan vaqt: 20:30:51 (23.07.2024)