# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
F
10
G
10
1 Abdulxay Orifov
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktabi, 9-sinf
~- 70 7 362
+
00:33
+
01:45
+
05:19
+2
02:42:56
+
09:58
+
14:21
+12
01:37:08
2 Behruz Suyunov
Uzun IM
~- 70 7 421
+
00:32
+
02:14
+
05:38
+
01:32:15
+
29:14
+3
26:01
+22
02:20:21
3 Timur Kadirbergenov
Nukus Prezident Maktabi
~- 70 7 563
+
39:11
+
01:04:15
+
01:06:11
+1
38:42
+
01:08:37
+
01:25:47
+12
02:15:44
4 To'ychiev O'ktam
Olmazor tuman ixtisoslashtirilgan maktabi
~- 60 6 99
+
05:06
+
06:12
+
09:46
-2
+
18:13
+
22:16
+
37:01
5 Rahimberganov Musobek
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
~- 60 6 235
+
00:30
+
02:02
+
03:37
-9
+1
19:59
+6
11:33
+21
57:24
6 [ Moynaq IM ] -->[ Timur ]
Moynoq tumani IM 8-sinf
~- 50 5 68
+
00:40
+
02:26
+
06:07
+1
22:53
+1
25:58
-5
7 Aziz Xasanov
Muso AL-Xorazmiy nomidagi TATU SF akademik litseyi
~- 50 5 79
+
01:42
+
03:43
+
12:36
+
18:24
+2
32:32
8-9 Behruzbek Rahimboyev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 50 5 95
+
07:30
+2
11:25
+
14:23
+
18:13
+1
28:32
-22
8-9 Jamshidbek Atajonov ⚡
Bog'ot tumani ixtisoslashtirilgan maktabi
~- 50 5 95
+
03:33
+
06:14
+
21:40
+1
26:48
+
31:44
10 Farhodjon Ergashov
Olot Tuman Ixtisoslashtirilgan Maktabi 8-sinf
~- 50 5 165
+
00:53
+1
05:44
+
11:51
+5
01:07:42
+
49:03
-2
11 Mirzatillayeva Oysha
Olmazor tumani ixtisoslashtirilgan maktabi, 7 - sinf
~- 50 5 168
+
01:18
+
02:40
+
07:13
+
11:57
+5
01:59:57
-3
12 Asilbek Ahmadaliyev
Angren shahar - VXTB tasarrufidagi Ingliz tili va matematika FIMI
~- 50 5 170
+
01:06
+
02:57
+
13:29
+1
22:19
+3
01:50:13
-
13 Raximov Shoxrux
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
~- 50 5 175
+
00:13
+
00:23
+
00:33
+
01:16:38
+3
01:22:18
-3
14 [ Odil School ] -> Ravshan Rahmiddinov
Odil School Qorako'l, 9-sinf
~- 50 5 179
+
01:32
+
04:38
+
10:52
+2
50:55
+3
01:26:20
-
15 Javohir Jumayev
ITMA Qiziltepa tuman ixtisoslashtirilgan maktab
~- 50 5 206
+
00:33
+
02:40
+
05:40
-6
+6
01:49:43
+3
41:57
-
16 Qobiljon Sharipov Mirhaydar o'g'li
Ixtisoslashtirilgan maktab agentligi
~- 50 5 248
+
10:27
+
25:51
+
46:25
+4
01:17:14
+
01:08:24
17 Zuhra Jumayeva
Qiziltepa tuman ixtisoslashtirilgan maktab
~- 50 5 401
+
53:53
+
41:53
+
01:21:43
+1
01:53:49
+
01:44:12
18 nothing
nothing
~- 50 5 453
+
01:03:59
+
01:05:26
+
01:13:27
-3
+
01:50:59
+1
02:13:39
-
19 Azizbek Ma'rufjonov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
~- 50 5 520
+
01:34:11
+
01:34:58
+
01:39:15
+
01:46:21
+2
01:55:43
-7
20 『 Uzun tuman IM 』-> Ja'far Tag'oyev
Uzun IM 9-sinf
~- 50 5 522
+
01:36:46
+
01:39:22
+
01:42:25
-5
+
01:49:37
+
01:53:22
21 [FerganaPS] -> Nabiev Abdulahad
Farg'ona shahridagi Prezident maktabi 9-sinf
~- 50 5 664
+
02:02:42
+
02:03:39
+
02:07:15
+
02:12:40
+2
02:27:43
-2
22 [Al Xorazmiy] -> Behruz Isayev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 40 4 30
+
00:38
+
04:44
+
07:45
+
16:35
-3
23 Muhammadyusuf Xoldarov
Farg'ona shahridagi Prezident Maktabi
~- 40 4 56
+
06:43
+
08:36
+
13:53
+1
22:10
-2
-2
24 Tursunov Abdulazizxon
Kosonsoy IM. 9-sinf
~- 40 4 81
+
14:04
+
16:51
+
20:44
+
28:55
25 S . N
uzun ixtisoslashtirilgan maktab
~- 40 4 113
+
00:37
+1
04:47
+
32:37
+3
54:37
-
-
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
71
74
76 / 39 / 115
59
65
60 / 33 / 93
44
48
46 / 30 / 76
4
13
4 / 77 / 81
34
38
34 / 78 / 112
22
33
24 / 78 / 102
5
24
6 / 158 / 164
Jadval hosil qilingan vaqt: 19:45:46 (23.07.2024)