Jadval hosil qilingan vaqt: 02:10:34 (08.10.2022)
# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
F
10
1 Dilshodbek Xo'jayev
-
- 4 40 122
+2
11:31
+
01:00:22
+
34:31
+
07:45
2 Ibrokhim Jalolov
TATU AKTSIM 3-kurs
- 4 40 141
-7
+
04:48
+
01:04:42
+1
32:45
+
36:17
3 Обид Синдаров
Москва государственный технологический университет
- 4 40 289
+4
30:48
+1
02:13:37
+
01:33:54
+
08:23
-7
4 FlashLight
Sirdaryo tumani - 27 - sonli umumta‘lim maktabi
- 4 40 365
-4
+
01:34:51
+3
02:09:50
+
01:03:52
+
01:04:57
5 Анвар Умаров
TATU DIF 2-kurs
- 4 40 374
+
01:53:56
+13
02:25:12
+2
37:53
+
04:48
6 Foziljon Yoqubjonov
Sirdaryo tumani - 27 - sonli umumta‘lim maktabi
- 4 40 436
+
02:04:00
+
02:08:17
+2
02:25:13
+
29:13
7 Najmiddinov Ahliddin
Chust tumani - VXTB tasarrufidagi 7 - sonli IMI
- 3 30 181
-
+1
01:49:38
+1
54:17
+
08:01
8 OtabekM1
Chust tumani - VXTB tasarrufidagi 7 - sonli IMI
- 3 30 199
+5
01:41:52
+
01:00:52
+
13:15
9 Islom Xamidjonov
TATU 3-KURS
- 3 30 226
+
02:08:51
+
01:15:42
+
23:49
10 Bilolxo'ja
Bog'cha
- 3 30 254
+5
02:07:42
+1
01:14:53
-6
+
23:14
11 Azizbek Burkhonov
Oqdaryo tumani - VXTB tasarrufidagi 45 - sonli IDUM
- 3 30 292
-
+1
02:03:21
+
02:10:51
-2
+1
29:42
12 Jaxongir Qayumjonov
TUIT KIF 3-kurs
- 2 20 59
+3
36:37
-2
-3
+
08:07
13 Nodirbek Safarov
TATU DIF 3-kurs
- 2 20 92
+
01:05:54
-7
+
27:54
14 Ozod Yusupov
СамГУ
- 2 20 92
+
01:08:29
-3
+2
14:24
15 Shoyim Obloqulov
Samarqand davlat universiteti
- 2 20 104
+1
01:20:20
-8
+
19:19
16 Bozorboyev Sardor
Xalqaro Matematika Maktabi 11-sinf
- 2 20 105
+2
01:23:14
+
12:22
17 Murot Yangiboyev
To'rtko'l tumani - 13 - sonli umumta‘lim maktabi, 11-sinf
- 2 20 121
-3
-2
+7
01:22:36
+
04:26
18 O'tkir Xo'jayev
internship
- 2 20 142
-2
+5
58:07
+5
34:30
19 Zarnigor Zokirmatova
Parkent tumani - 11 - sonli IDUM
- 2 20 147
+
02:19:33
+
08:15
20 Sarvar Valijanov
Mingbuloq tumani 13 - sonli DIMI
- 2 20 148
-
+
01:24:26
+1
59:01
21 [Al Xorazmiy] -> Asilbek Sunnatov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
- 2 20 168
+3
02:18:23
-
+
15:23
-2
22 Magsut Yangaboyev
TATU KIF 1-kurs
- 2 20 178
-5
+4
02:03:42
+2
25:24
23 Davlatbek Mirakilov
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
- 1 10 4
-
-2
-
+
04:18
-
24 Narzullayev Saidmurod
TATUSF 1-kurs
- 1 10 5
+
05:47
25 Arman Nurniyazov
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
- 1 10 7
-4
-
+
07:32
26 Azimjon Yusufov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filiali
- 1 10 9
-2
-
-3
+
09:42
27 Temur Dusenbaev
TATU Urganch filiali
- 1 10 10
+
10:58
28 Qodirov Shavkatjon
Toshkent shahridagi Prezident maktabi
- 1 10 11
-3
-
+
11:23
29 Nurbaxsh Avezmurodov
TATU Nurafshon filiali KIF 1-kurs
- 1 10 12
+
12:39
30 Shoxzod Allayarov
TATU Urganch filiali 2 курс
- 1 10 13
-3
-4
-2
+
13:01
31 Og'abek Xolmirzayev
TATU KIF 1-kurs
- 1 10 14
-3
-5
-5
+
14:26
32 [Al Xorazmiy] -> Behruz Isayev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
- 1 10 14
-
+1
09:42
33 Muhammadjon Muhamedov
Toshkent shahridagi Inha Universiteti
- 1 10 16
+1
11:57
34 Bahodir Obloqulov
SAMARQAND DAVLAT UNIVERSITETI
- 1 10 16
+
16:20
35 Adxamjon Nizametdinov
O‘zbekiston Milliy universiteti Jizzax filiali
- 1 10 16
-7
+
16:52
36 Muhammaddiyor Murodillayev
МЭИ
- 1 10 18
-6
-3
+
18:17
37 Jamshid Qodirov
TUIT
- 1 10 18
-6
+2
08:55
38 𝐒𝐚𝐢𝐝𝐚𝐤𝐛𝐚𝐫 Narzullayev
SamTUIT, 『3』
- 1 10 18
+2
08:51
-10
39 Nursulton Unarboyev
Namangan davlat universiteti
- 1 10 19
-9
+
19:56
-4
40 Muhriddin Tukhtabaev
Amudaryo tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
- 1 10 19
-2
+1
14:35
41 Ibrohim Naimjonov
Kogon tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
- 1 10 21
-15
-9
-
+
21:37
42 zxcvbnm
TATU telkom 2-kurs
- 1 10 22
-4
+
22:06
43 Zarnigor Rakhimova
Kogon tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
- 1 10 22
-6
-2
+
22:53
44 Islomjon Isomov
TATU AKTSIM 3-kurs
- 1 10 24
-2
-
+
24:03
45 Sardor Matkarimov
Urganch davlat universiteti
- 1 10 24
-43
+
24:46
46 Umidjon Odiljonov
TATU DIF 2-KURS
- 1 10 24
-4
-2
+1
19:51
47 Ziyodulla Abdukarimov
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Urganch filiali
- 1 10 25
+
25:28
48 baxtiyorov isfandiyor
A.F.I.D.U.M
- 1 10 25
-2
+
25:46
49 Ergashev Javohir
Jizzax shahar - 8 - sonli umumta‘lim maktabi
- 1 10 26
-
+
26:17
50 Jummayev Nurbek
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
- 1 10 26
+1
21:45
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
0
71
0 / 265 / 265
20
87
21 / 271 / 292
10
83
10 / 230 / 240
11
30
11 / 87 / 98
122
139
131 / 158 / 289
0
10
0 / 31 / 31

Robocontest.uz Copyrighted © 2020-2022 by Robocontest Team

Generated in 98ms