# Ism familiya Ball Jarima A
50
B
50
C
50
D
50
E
50
1 Behruz Suyunov
Uzun IM
~- 250 5 296
+
59:28
+
59:24
+
59:22
+
59:21
+
01:00:29
2 Sardor Salimov
Navoiy shahar - Prezident maktabi
~- 200 4 288
+
01:04:27
+
55:20
+
38:46
+6
01:41:50
3 Dilmurod Olimov
Toshkent shahar Prezident maktabi
~- 150 3 150
+
01:08:37
-2
+
29:03
+
53:54
4 Samandar Olimjonov
Ajou university
~- 150 3 206
+
28:29
+
01:06:19
+4
01:32:28
5 Usmonov Bafobek
Buxoro shahar 2-son ixtisoslashtirilgan maktab-internati ???-sinf(balki 6 dir)
~- 150 3 213
+
01:52:20
+
55:40
+
46:59
6 Shuxratjonov Azizbek
Beshariq IM
~- 150 3 323
+
01:49:25
+
01:53:43
+
01:41:14
7 Обид Синдаров
Samarkand State University
~- 100 2 48
+
09:17
+
39:02
-7
8 ShoyimObloqulov
Samarqand davlat universiteti
~- 100 2 67
+
14:40
+
53:52
9 Toshpulatov Sarvarbek
Navoiy shahar 1-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati
~- 100 2 80
+
36:37
+
44:11
10 Ibrohim Pardaboyev
Guliston tumani - 15 - sonli umumta‘lim maktabi
~- 100 2 81
+
37:58
+
44:04
-7
11 Saydullayev Sarvar
Navoiy shahar - 12 - sonli IDUM
~- 100 2 83
+1
35:54
+
43:22
-5
12 Mansurbek Turdiyev
Andijon tumani ixtisoslashtirilgan maktabi
~- 100 2 89
+2
54:32
+2
15:33
-24
13 Iqboljon Qohorov
Asaka tumani 11-IDUMI
~- 100 2 113
+
01:00:57
+
53:50
14 Adxamjon Nizametdinov
O‘zbekiston Milliy universiteti Jizzax filiali
~- 100 2 129
+
17:03
-4
+
01:52:23
15 Rustamov Jo'shqin
Olot tuman Ixtisoslashtirilgan maktabi
~- 100 2 153
+1
37:24
+
01:51:02
-11
16 [Al-Xorazmiy] -> Humoyun Abduraupov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab, 7-sinf
~- 100 2 166
+
01:14:47
+
01:32:59
17 Davronbek Dilshodov
Jizzax shahar - Prezident maktabi 8-sinf
~- 100 2 183
+
01:38:41
+
01:25:24
18 Dilyor
Muhammad Yusuf ijod maktabi
~- 100 2 197
+
01:43:25
+
01:34:54
19 [Al-Xorazmiy] -> Usmonov Muhammadaziz
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 100 2 203
+
01:34:06
+
01:49:20
20 Timur Kadirbergenov
Nukus Prezident Maktabi
~- 50 1 31
-8
+
31:17
-
21-22 ıllıllı 𝐑𝐢𝐯𝐞𝐫 ıllıllı
Buxoro shahar 2-son ixtisoslashtirilgan maktab-internati
~- 50 1 44
+
44:54
21-22 Zafar Shodmonov
SamDTU
~- 50 1 44
+
44:46
-
23 Asadbek Kazakov
TATU Samarqand filiali 4-kurs talabasi
~- 50 1 53
+1
48:36
24 [ Moynaq IM ] -->[ Timur ]
Moynoq tumani IM 8-sinf
~- 50 1 69
-3
+
01:09:01
25 Behruzbek Rahimboyev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 50 1 83
+4
01:03:24
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
17
25
17 / 34 / 51
11
42
19 / 148 / 167
20
25
20 / 26 / 46
5
31
5 / 134 / 139
1
9
1 / 21 / 22
Jadval hosil qilingan vaqt: 19:49:07 (23.07.2024)