# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
F
10
G
10
H
10
1 Behruz Suyunov
Uzun IM
~- 60 6 345
+
02:32
+
04:53
+
09:28
+
25:13
+3
01:51:36
+9
02:14:16
2 Sardor Salimov
Navoiy shahar - Prezident maktabi
~- 60 6 522
+
34:50
+
37:59
+2
01:28:53
+
54:38
+4
02:04:06
+2
02:25:08
3 Fayozbek Olimov
TATU Farg'ona filiali
~- 50 5 184
+
06:27
+
03:59
+
39:11
+
18:41
+2
01:48:26
4 Mirzatillayeva Oysha
Olmazor tumani ixtisoslashtirilgan maktabi, 7 - sinf
~- 50 5 192
+
06:34
+
10:44
+2
45:12
+1
25:15
+2
01:21:16
5 Xaydaraliyev Jahonali
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 50 5 264
+
20:56
+
22:56
+1
01:33:13
+1
27:37
+1
01:27:46
6 Saydullayev Sarvar
Navoiy shahar - 12 - sonli IDUM
~- 50 5 322
+
16:36
+
20:00
+
01:56:42
+
52:57
+4
01:38:32
7 Mamurjon Mirzapolatov
Abituriyent
~- 50 5 356
+1
01:00:15
+
01:04:09
+
01:07:38
+1
01:12:23
+1
01:18:46
-
8 [Al-Xorazmiy] -> Humoyun Abduraupov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab, 7-sinf
~- 40 4 110
+
06:14
+
07:51
+3
01:09:10
+
13:12
9 |Moynaq IM| --> Isamatdin
Muynoq tumani IM 8-sinf
~- 40 4 132
+1
03:06
+
08:34
-9
+2
30:26
+3
01:01:10
-3
10 [ Moynaq IM ] -->[ Timur ]
Moynoq tumani IM 8-sinf
~- 40 4 204
+
14:24
+
18:11
-2
+8
01:00:56
+
01:12:30
11 Behruzbek Rahimboyev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 40 4 236
+1
22:47
+
40:44
+1
01:45:38
+1
54:27
12 Muhammad odil
Andijon shahar - 37 - sonli umumta‘lim maktabi
~- 30 3 28
+
06:19
+
07:17
-7
+1
10:11
-
-3
13 Durdonaxon To`xtaqo`ziyeva
O'zbekiston tumani IMI 8-sinf
~- 30 3 34
+
08:44
+
13:12
+
13:41
-3
14 Abdulhayev Abdulvosid
O'zbekiston tumani IMI
~- 30 3 38
+
07:22
+
11:45
-
+
20:49
-7
15 『 Uzun tuman IM 』-> Ja'far Tag'oyev
Uzun IM 9-sinf
~- 30 3 41
+1
09:49
+
12:06
+
15:12
-6
16 Shakh
Navoiy shahar - 12 - sonli IDUM
~- 30 3 59
+
12:01
+
17:40
-
+1
25:53
-2
17 |[MUNIM]| => Muhammadali
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab
~- 30 3 63
+
03:16
+
07:48
-4
+3
38:13
18 『 Sattorov Kamronbek ™ 』
Termiz shahar 1 - sonli IMI, 7-sinf
~- 30 3 66
+1
10:37
+
02:40
+
49:25
19 Ramziddin Ergashev
Toshkent davlat Iqtisodiyot universitetii
~- 30 3 89
+1
10:59
+
26:03
+
48:30
20 Rahimberganov Musobek
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
~- 30 3 97
+
13:42
+
20:08
+5
39:12
-9
21 [SHOVOT 1-IMI]->Murodjon Ibragimov Xamidjon o'g'li
1-IMI 9-sinf
~- 30 3 100
+
16:35
+
19:08
+2
55:19
22 Berdimuradov Inomjon Pardaboyevich
Guliston tumani 15 maktabda informatika o'qituvchisi
~- 30 3 110
+
35:47
+
38:15
+2
27:51
-3
23 Bekchanov Behruzbek
Shovot tuman IMI
~- 30 3 124
+
26:19
+
27:41
-5
+3
56:07
-8
24 [Al-Xorazmiy] -> Erkin Karimov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 30 3 125
+
36:58
+
39:33
-5
+
50:17
25 Allanazar Xudayberganov
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
~- 30 3 136
+2
16:52
+1
24:39
+6
51:07
-10
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
78
107
81 / 181 / 262
80
89
85 / 97 / 182
11
35
11 / 120 / 131
36
45
37 / 125 / 162
9
25
9 / 101 / 110
0
3
0 / 8 / 8
2
6
2 / 29 / 31
0
12
0 / 40 / 40
Jadval hosil qilingan vaqt: 20:51:17 (23.07.2024)