# Ism familiya Ball Jarima A
50
B
50
C
50
D
50
E
50
F
50
1 Ismoilmirzo Inoyatov
Buxoro Prezident maktabi 10-sinf
~- 200 4 281
+1
37:36
+
40:48
+4
01:52:14
+
01:07:28
2 Timur Kadirbergenov
Nukus Prezident Maktabi
~- 150 3 36
+1
03:33
+1
07:40
+
16:59
3 Nurbaxsh Avezmurodov
TUITNB
~- 150 3 37
+1
02:37
+
05:32
-
+
25:05
4 Khusanboy Sobirjonov
Andijon davlat universiteti
~- 150 3 85
+
08:19
+
11:54
-
+
01:06:30
5 Behruz Suyunov
Uzun IM
~- 150 3 89
+5
15:58
+
11:50
-
+
38:07
6 Test testov
Nukus shahar - 1 - sonli IMI
~- 150 3 117
+
25:56
+
28:15
-7
+2
54:34
7 [FerganaPS] -> Nabiev Abdulahad
Farg'ona shahridagi Prezident maktabi 9-sinf
~- 150 3 119
+4
09:53
+
04:39
-3
+5
01:01:41
8 Adxamjon Nizametdinov
O‘zbekiston Milliy universiteti Jizzax filiali
~- 100 2 0
+
00:34
+
00:46
9 Behruzbek Rahimboyev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
~- 100 2 8
+
01:50
+
07:08
-3
10 Boymuhamedov Komronbek
Toshkent davlat Iqtisodiyot universitetii
~- 100 2 23
+2
05:05
+
08:32
-11
11 Javohir Jumayev
ITMA Qiziltepa tuman ixtisoslashtirilgan maktab
~- 100 2 24
+1
08:54
+
11:23
-2
12 Tohir Ibodullayev⚡
Bog'ot tumani ixtisoslashtirilgan maktab
~- 100 2 25
+2
06:23
+
09:02
-7
13 |Moynaq IM| --> Isamatdin
Muynoq tumani IM 8-sinf
~- 100 2 28
+1
08:37
+
15:26
-
-6
14 S . N
uzun ixtisoslashtirilgan maktab
~- 100 2 35
+1
17:18
+
13:29
15-16 Sohibjon Xaitov
11-IDUMI
~- 100 2 40
+1
16:15
+
19:27
15-16 khasanm
93-maktab
~- 100 2 40
+3
17:16
+
08:20
-5
-3
17 Abduqahharov Muhammadsiddiq
Andijon viloyati Marhamat tuman ixtisoslashgan maktab 9-"B" sinf
~- 100 2 42
+3
12:12
+
15:12
-
-6
-
18-19 Mahmudov Ibrohim Abdullayevich
Uychi 26-maktab
~- 100 2 46
+2
22:32
+
14:33
-4
18-19 Raximov Shoxrux
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
~- 100 2 46
+5
09:52
+
12:35
-7
20-21 Parvina Firuzovna
Jondor tuman IM, 9-sinf
~- 100 2 50
+1
24:40
+
21:53
-2
20-21 [ Moynaq IM ] -->[ Timur ]
Moynoq tumani IM 8-sinf
~- 100 2 50
+1
17:21
+1
23:57
-
-
22 Otabek Aralov Abduxamitovich
Sardoba tumani ixtisoslashtirilgan maktabi
~- 100 2 56
+2
24:49
+
22:20
-2
-5
23 ....
.............
~- 100 2 57
+
19:28
+
38:26
24-25 G'aybullayev Muhammad
Urgut tuman ixtisoslashtirilgan maktabi 9-sinf
~- 100 2 58
+1
25:46
+
28:39
24-25 Marjona Rafikjonova
Samarqand tumani - 9 - sonli umumta‘lim maktabi
~- 100 2 58
+
23:57
+
35:58
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
42
67
42 / 219 / 261
50
55
52 / 49 / 101
1
20
1 / 63 / 64
7
33
7 / 139 / 146
0
3
0 / 7 / 7
0
1
0 / 1 / 1
Jadval hosil qilingan vaqt: 20:56:37 (23.07.2024)