# Ism familiya Ball Jarima A
2
B
3
C
4
D
5
E
6
1 Ulug'bek Rahmatullayev
PM
1906
+246
20 5 66
+
02:06
+
05:33
+
11:06
+
17:36
+
29:16
2 Xaydaraliyev Jahonali
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
1887
+196
20 5 80
+
01:22
+
06:40
+1
12:50
+
15:43
+1
33:03
3 Sardor Salimov
Navoiy shahar - Prezident maktabi
2068
+92
20 5 88
+
00:52
+
08:03
+
10:11
+
16:10
+3
37:53
4 Otabek Kholmirzaev
Amity University Tashkent
1674
+249
20 5 133
+
02:09
+
10:25
+1
19:37
+1
27:10
+1
58:45
5 Mirzatillayeva Oysha
Olmazor tumani ixtisoslashtirilgan maktabi, 7 - sinf
1821
+148
20 5 202
+
01:44
+
12:50
+
17:59
+
26:16
+11
01:28:24
6 The Boy
Andijon shahar - 1 - sonli umumta‘lim maktabi
1845
+122
20 5 261
+
17:47
+
34:14
+1
37:25
+1
51:44
+4
01:30:04
7 Samandar Olimjonov
Ajou university
1899
+87
20 5 270
+
24:31
+
34:38
+
59:02
+
51:59
+3
01:25:00
8 Timur Kadirbergenov
Nukus Prezident Maktabi
1939
+61
20 5 388
+
00:58
+5
01:36:24
+7
44:37
+2
01:22:43
+1
01:28:19
9 [ Moynaq IM ] -->[ Timur ]
Moynoq tumani IM 8-sinf
1687
+162
14 4 36
+
01:16
+
05:53
+
10:54
+
17:44
-9
10 Behruz Suyunov
Uzun IM
2099
-12
14 4 48
+
01:26
+
11:16
+
14:57
+
20:26
-4
11 Ubaydullayev Muhammadali
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktabi 9-sinf
1711
+130
14 4 53
+
01:21
+
08:09
+
15:33
+1
23:23
-10
12 Orifkhon Husanov [ NamPM ]
Namangan Presidential School
2193
-57
14 4 54
+
00:56
+
14:49
+
11:22
+1
21:48
-7
13 Katya Kuzmina
Британская международная школа №5, седьмой класс
1770
+87
14 4 57
+
01:38
+
12:54
+
17:11
+
25:00
-10
14 Fayozbek Olimov
TATU Farg'ona filiali
1919
+23
14 4 58
+
01:18
+
11:04
+
20:26
+
25:05
-6
15 [Al Xorazmiy] -> Ibrohim Mukhtarov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
1737
+89
14 4 71
+
01:06
+
08:42
+1
21:26
+1
29:37
-3
16 Muhammadsoleh Abdusamiyev Kosonsoy IM 7-sinf
Kosonsoy IMA
1754
+76
14 4 72
+
01:14
+
14:53
+
25:04
+
30:54
-15
17 [ Odil School ] -> Ravshan Rahmiddinov
Odil School Qorako'l, 9-sinf
1710
+90
14 4 74
+
01:04
+
38:52
+
12:20
+
21:45
18 [JizzakhPS] -> Eldorbek Anvarov
Jizzax shahridagi Prezident Maktabi 9-sinf
1905
+8
14 4 77
+
07:51
+
12:45
+
15:49
+2
30:34
-9
19-20 To'ychiev O'ktam
Olmazor tuman ixtisoslashtirilgan maktabi
1719
+70
14 4 82
+
02:49
+
16:00
+2
23:07
+
29:51
-16
19-20 Farhodjon Ergashov
Olot Tuman Ixtisoslashtirilgan Maktabi 8-sinf
1823
+29
14 4 82
+
01:25
+1
38:44
+
15:45
+
20:53
-8
21 Javohir Jumayev
ITMA Qiziltepa tuman ixtisoslashtirilgan maktab
1664
+90
14 4 101
+
01:14
+
01:01:39
+
11:15
+
27:06
22 Ivan Krechetov
-
1852
+10
14 4 103
+
04:50
+
20:43
+
33:15
+
44:16
23 Rahimberganov Musobek
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
1699
+66
14 4 109
+
01:08
+2
01:12:53
+
07:56
+1
11:33
-7
24 [Al-Xorazmiy] -> Humoyun Abduraupov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab, 7-sinf
1695
+64
14 4 117
+
01:11
+
11:05
+5
28:24
+2
41:36
-6
25 Boymuhamedov Komronbek
Toshkent davlat Iqtisodiyot universitetii
1696
+59
14 4 120
+
01:21
+
11:24
+
25:40
+1
01:16:07
-14
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
170
183
175 / 169 / 344
67
99
72 / 146 / 218
82
115
89 / 194 / 283
75
98
81 / 161 / 242
8
95
8 / 458 / 466
Jadval hosil qilingan vaqt: 19:27:31 (23.07.2024)