# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
F
10
1 Hazratov Mardon
Navoiy shahar 1-son IMI 11-01
- 40 4 89
+
02:04
+
07:09
+
18:16
+1
57:28
2 No_One
Payariq IM
- 40 4 108
+
01:57
+
06:01
+2
23:50
+3
53:07
-
3 Najmiddin G'iyosiddinov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali
- 40 4 130
+
02:55
+
03:49
+
03:10
+11
01:07:14
-3
4 URDU -> Feruzbek
UrDU 1-kurs
- 40 4 153
+
01:43
+
03:26
+
46:52
+2
01:33:57
5 Shohruh Rahmatillayev
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi TATU akademik litseyi
- 40 4 167
+
02:31
+
16:02
+
27:21
+
02:02:13
-3
6 Khusanboy Sobirjonov
Andijon davlat universiteti
- 40 4 176
+
11:32
+
07:47
+
45:52
+7
01:18:57
7 Bekzodjon
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali
- 40 4 203
+
28:38
+
29:12
+
39:00
+5
01:22:32
8 Najmiddinov Ahliddin
TIQXMMI MTU
- 40 4 209
+
37:30
+
43:47
+
51:13
+2
01:08:36
9 Fayozbek Olimov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali
- 40 4 224
+1
43:35
+
38:44
+
40:41
+3
01:23:53
10 Adxamjon Nizametdinov
O‘zbekiston Milliy universiteti Jizzax filiali
- 40 4 235
+
02:25
+
27:24
+
01:04:10
+5
01:57:17
11 Narzullayev Saidmurod
TATUSF 3-kurs
- 40 4 258
+
36:38
+2
01:10:29
+
57:09
+
01:25:01
12 R.
UBTUIT
- 40 4 276
+
03:30
+
13:25
+
01:50:13
+5
02:05:06
-3
13 Ulug'bek Keldibekov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
- 40 4 292
+
17:57
+1
28:37
+
01:40:20
+4
02:02:47
14 Asliddin Ayxanov
O‘zbekiston Milliy universiteti Jizzax filiali
- 40 4 391
+
01:15:04
+
01:22:34
+
01:43:19
+2
02:01:38
15 Azizjon Umirzoqov
TATU DIF 313-21
- 40 4 415
+
40:40
+
52:02
+1
01:45:44
+7
02:58:27
16 Baxtiyorov Isfandiyor
-
- 30 3 17
+
01:04
+
03:34
+
13:09
-2
-2
17 Behruzjon Ergashev
Jizzax shahridagi Prezident maktabi, 11-sinf
- 30 3 30
+
05:01
+
09:19
+
16:36
-10
18-19 Asilbek Boboqulov
-
- 30 3 60
+
21:59
+
20:37
+
19:04
-
18-19 Khojiakbar Abdulboriyev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
- 30 3 60
+
01:22
+
15:15
+1
39:32
20 Ishtirokchi 32
TATU
- 30 3 97
+
34:30
+
32:51
+
31:50
21 Mamurjon Mirzapolatov
Uychi tumani - 22 - sonli umumta‘lim maktabi
- 30 3 104
+
02:39
+1
37:45
+
01:00:00
22 Asadbek Kazakov
IT Great Education
- 30 3 141
+5
30:20
+
00:29
+
01:26:49
-
23 Alisher Abdusobirov
-
- 30 3 173
+
02:28
+4
01:42:08
+
49:56
24 Saidmirza Baxromov
TATUFF
- 30 3 174
+
37:04
+
33:19
+
01:44:57
-
25 Asadbek Bobojonov
ITMA Xorazm viloyati Yangiariq tumani 11-sinf
- 30 3 279
+
49:16
+3
01:15:54
+
02:20:57
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
81
104
91 / 165 / 256
48
70
51 / 107 / 158
27
33
28 / 55 / 83
15
22
15 / 112 / 127
0
5
0 / 8 / 8
0
3
0 / 11 / 11
Jadval hosil qilingan vaqt: 00:50:12 (29.05.2024)