# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
1 Dilshodbek Xo'jayev
-
2527
+93
50 5 103
+
04:16
+
08:15
+
17:38
+1
30:21
+
39:18
2 Doniyorbek O'rinboyev
Bekorchi
2168
+123
50 5 159
+
13:46
+1
19:29
+
23:16
+
42:22
+
57:58
3 Alex Wice
.
1974
+152
50 5 173
+
09:26
+
14:37
+
19:33
+
01:08:04
+
01:03:19
4 Toshtemirov Javohir
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktabi
2169
+54
50 5 188
+2
09:07
+
15:53
+
21:17
+1
01:14:03
+
54:07
5 Asilbek Sunnatov
Muhammad al-Xorazmiy maktabi
2441
-71
50 5 220
+5
01:03:15
+
13:50
+
28:06
+2
37:04
+
44:17
6 Akbar Abdusattorov
TATU
1700
+200
50 5 250
+3
28:50
+7
01:12:04
+
25:07
+
16:42
+
59:46
7 Komronbek Obloev
-
1891
+85
40 4 117
+1
11:57
+
16:25
+
25:27
+
01:00:26
8 [JizzakhPS] -> Eldorbek Anvarov
Jizzakh PS 9-grade
1667
+199
40 4 118
+3
08:21
+2
13:24
+1
30:17
+
37:41
9 Asilbek Ahmadaliyev
Angren shahar - VXTB tasarrufidagi Ingliz tili va matematika FIMI
1684
+161
40 4 120
+
53:06
+
03:53
+1
17:41
+1
37:05
10 Asadbek Kazakov
IT Great Education
1676
+154
40 4 133
+
32:34
+
56:34
+
26:39
+
19:48
-7
11 Toshpulatov Sarvarbek
Navoiy shahar 1-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internat
1998
+15
40 4 162
+
05:17
+
16:08
+1
01:21:29
+1
50:50
-
12 Muhammadqodir Mahammadov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
1729
+108
40 4 163
+
01:21:56
+1
35:10
+
26:11
+
16:16
13 Hazratov Mardon
Navoiy shahar 1-son IMI 11-01
2061
-24
40 4 171
+2
34:43
+
19:23
+
27:11
+3
01:06:56
14 Najmiddin G'iyosiddinov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali
2016
-14
40 4 172
+
17:21
+2
16:32
+
31:08
+
01:38:36
15 ....
Termiz shahar 1-son ixtisoslashtirilgan maktab-internati, 2011-yil
1613
+115
40 4 201
+1
01:27:18
+
53:11
+
38:29
+
18:10
16 Parvina Firuzovna
Jondor tuman IM, 8-sinf
1570
+160
40 4 203
+
01:10:13
+
20:28
+
51:09
+
01:02:11
-10
17 Iqboljon Qohorov
Asaka tumani 11-IDUMI
1794
+52
40 4 210
+
24:19
+1
28:59
+2
01:07:09
+
01:16:28
18 Ozodbek Haydaraliyev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
1772
+54
40 4 216
+7
01:16:50
+
10:42
+
45:25
+
50:48
19 Khusanboy Sobirjonov
Andijon davlat universiteti
1640
+96
40 4 261
+1
09:02
+2
01:00:19
+3
01:11:41
+
01:31:38
20 Fayzullo O‘rolov
Jizzax shahridagi Prezident maktabi
1624
+97
40 4 273
+1
01:15:54
+
42:27
+
01:11:38
+
01:20:41
-3
21 Azizbek Ma'rufjonov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
1878
-8
40 4 284
+1
01:05:13
+2
01:35:43
+
34:41
+4
55:36
22 Ibrokhim Jalolov
TATU AKTSIM 4-kurs
2013
-58
30 3 51
+
20:15
+
04:07
+
27:46
23 ism
Null
1794
+13
30 3 75
+
17:24
+
10:55
+2
38:21
-
24 Azizbek Sheripboev
Nukus shahridagi Prezident Maktabi
1628
+72
30 3 95
+1
27:11
+2
22:34
+
31:58
25 ★彡[Suhrobbe]彡★
Mashina ko'chasi Supra - chi uy
1557
+101
30 3 101
-3
+
02:52
+
01:01:52
+
38:27
-2
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
53
104
67 / 366 / 433
68
86
71 / 167 / 238
42
66
43 / 103 / 146
27
32
28 / 36 / 64
6
21
6 / 53 / 59
Jadval hosil qilingan vaqt: 16:38:37 (29.05.2024)