# Ism familiya Ball Jarima A
10
B
10
C
10
D
10
E
10
F
10
G
10
H
10
1 Doniyorbek O'rinboyev
Bekorchi
2467
+83
60 6 578
+3
41:43
+
51:04
+
01:20:26
+
01:31:48
-7
+
02:10:30
+
02:50:26
2 Aminjon Shermatov
Kazan FU
1765
+265
50 5 292
+2
08:18
+1
22:21
+
36:18
+
01:07:03
-4
+
02:24:30
3 Najmiddin G'iyosiddinov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali
2144
+70
50 5 396
+
03:36
+2
38:33
+
56:29
+3
02:00:01
+
02:34:06
4 Abdulhakimali
-
1849
+157
50 5 512
+
37:10
+
01:23:18
+1
02:38:42
+4
01:57:39
+
01:32:35
5 Shohruh Rahmatillayev
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi TATU akademik litseyi
1942
+99
50 5 539
+
38:54
+2
01:13:28
+
01:41:50
+1
02:42:45
+4
02:10:28
6 [Rating] -> Habibov Mirzosharif
PIIMA Mirzo Ulug'bek maktabi 10-sinf
1996
+62
50 5 697
+
01:08:54
+4
02:34:49
+
02:07:32
+3
02:26:40
+
02:47:48
7 Nurbaxsh Avezmurodov
TUITNB
2091
+16
40 4 132
+
03:21
+
21:44
+
45:45
+
01:03:05
8 Ahmadjonov Ibrohim
TATU 3 - kurs
1800
+113
40 4 349
+
02:53
+
01:19:47
+
02:04:42
+
02:24:11
9 Quvonchbek Umurzoqov
TATU KIF | AI 2-KURS
1891
+66
40 4 450
+3
53:13
+1
02:03:00
+3
01:23:10
-
+
02:36:31
10 Ismoilmirzo Inoyatov
Buxoro Prezident maktabi 10-sinf
1843
+75
40 4 472
+
53:07
+4
02:42:57
+2
01:35:10
+
02:12:39
11 Nazirov Ozodbek
Payariq tuman ixtisoslashtirilgan maktabi, 8-sinf
1801
+83
30 3 207
+
03:22
-6
+1
49:31
-
-
+
02:30:10
12 Mamurjon Mirzapolatov
Uychi tumani - 22 - sonli umumta‘lim maktabi
1789
+79
30 3 209
+
03:28
-10
+1
01:06:24
-
+1
02:10:48
13 Zarnigor Raximova
Kogon tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
1795
+69
30 3 266
+3
12:41
+
01:39:46
-
+
02:20:12
14 Orifkhon Husanov [ NamPM ]
Namangan Presidential School
1873
+33
30 3 276
+
19:23
+1
02:15:48
+
01:57:16
-
15 Asadbek Bobojonov
ITMA Xorazm viloyati Yangiariq tumani 11-sinf
1871
+27
30 3 314
+
03:13
-4
+3
02:16:47
-
+
02:40:00
16 Ozodbek Haydaraliyev
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
1814
+42
30 3 316
+
45:05
-8
+
02:50:19
+
01:41:45
17 genos
orz
1780
+49
30 3 350
+
01:55:25
-2
+
02:05:26
+
01:50:09
-
18 Muhammadqodir Mahammadov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
1750
+55
30 3 353
+
50:12
-4
+2
02:55:38
-
+
01:58:07
19 [FerganaPS] -> Muhammadrasul Karimov
Farg'ona Prezident maktabi
1633
+100
20 2 21
+
08:23
-2
+
13:36
20 Nozimjon Abdurahimov
PM
1610
+105
20 2 151
+
35:40
-3
+
01:56:24
21 Abbos Abdusattorov
Jizzax shahar - 3 - sonli ixtisoslashtirilgan umumtaʼlim maktabi
1583
+112
20 2 206
+
54:04
+2
02:22:04
22 Nasrullayev Jonibek😎😎
Kogon tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
1437
+194
20 2 253
+
01:33:17
+2
02:30:22
23 Behruzjon Ergashev
Jizzax shahridagi Prezident maktabi, 11-sinf
1760
+27
20 2 287
+
01:50:00
-
+2
02:47:48
24 Farruxbek Sharifboyev
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
1559
+108
20 2 334
+1
02:35:20
-5
+
02:54:41
25-27 Hayotulloxon Vaqqosov
Chust tumani - 12 - sonli umumta‘lim maktabi
1600
+74
10 1 2
+
02:30
-6
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
102
122
104 / 296 / 400
15
82
15 / 387 / 402
24
37
26 / 59 / 85
8
27
8 / 75 / 83
0
10
0 / 21 / 21
23
25
26 / 51 / 77
1
4
1 / 9 / 10
0
3
0 / 4 / 4
Jadval hosil qilingan vaqt: 13:04:53 (29.05.2024)