# Ism familiya Ball Jarima A
50
B
50
C
50
D
50
E
50
F
50
G
50
H
50
1 Timur Kadirbergenov
Nukus Prezident Maktabi
1878
+270
400 8 1034
+
02:15
+2
03:40:35
+6
03:14:28
+4
02:51:08
+1
02:34:26
+
52:47
+
59:17
+
01:57:07
2 Tursunov Abdulazizxon
Kosonsoy IM. 9-sinf
2148
+112
350 7 686
+
06:48
+4
01:46:36
+4
01:29:05
+
01:07:33
+
27:27
+
02:13:30
+1
03:33:58
3 Orifkhon Husanov [ NamPM ]
Namangan Presidential School
2250
+48
300 6 651
+
02:43
-4
+
03:11:54
+4
01:52:17
+
53:32
+
37:21
+
03:56:26
4 firstname lastname
Andijon shahar - 1 - sonli umumta‘lim maktabi
1733
+233
250 5 238
+
07:59
-2
+
27:36
+1
01:00:47
+
01:07:02
+
01:12:48
5 O'tkirbek Xoliqov
22-IDUM
1835
+164
250 5 411
+
26:49
+
03:10:27
+
01:25:32
+2
58:36
+
42:01
6 Sardor Salimov
Navoiy shahar - Prezident maktabi
1976
+94
250 5 449
+
02:26
-10
+1
03:11:22
+
01:54:02
+
01:00:32
+
01:17:59
7 Azizbek Ma'rufjonov
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
2097
+40
250 5 451
+
33:54
-7
+4
03:45:41
+
01:01:08
+2
56:05
+
46:59
8 Sardorbek Saidqosimov
Yashnobod tumani - Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktab
1756
+164
250 5 530
+
05:49
+4
02:58:04
+2
02:14:09
+6
02:04:48
+
29:04
9 Farhodjon Ergashov
Olot Tuman Ixtisoslashtirilgan Maktabi 8-sinf
1794
+137
200 4 125
+
02:21
-
+
01:30:29
+
15:28
+
18:05
10 Katya Kuzmina
Британская международная школа №5, седьмой класс
1683
+183
200 4 170
+
48:09
+
57:16
+
41:25
+
24:09
11 Parvina Firuzovna
Jondor tuman IM, 9-sinf
1731
+149
200 4 201
+
06:17
+4
01:40:16
+3
46:41
+
14:13
12 [ Odil School ] -> Ravshan Rahmiddinov
Odil School Qorako'l, 9-sinf
1620
+203
200 4 206
+
47:38
+
41:56
+
01:45:24
+
13:08
13 Davronbek
1 - IMI
1751
+127
200 4 277
+
08:00
+3
02:13:50
+2
01:27:31
+
24:19
14 Nabiyev Shukurullo
Toshkent Davlat Iqtisodiyot Universiteti
1653
+169
200 4 282
+
15:59
-
+
01:14:00
+3
02:04:11
+
54:36
15 |Moynaq IM| --> Allayar
9A
1619
+182
200 4 386
+
21:41
+
02:10:55
+
02:34:10
+
01:21:59
16 abdumalik
Mirzo Ulug`bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab
1591
+193
200 4 400
+
31:18
+1
03:26:38
-2
+1
01:57:48
+
36:33
17 Anonymous
ITMA Chiroqchi maktabi
1840
+68
200 4 407
+
02:53
+
02:51:17
+6
02:18:49
+
01:06:44
18 Shakh
Navoiy shahar - 12 - sonli IDUM
1667
+140
200 4 409
+
28:32
-
-2
+3
02:48:04
+2
02:35:14
+
33:22
19 Ubaydullayev Muhammadali
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktabi 9-sinf
1581
+183
200 4 410
+
09:29
+3
03:40:57
+
02:09:04
+
37:29
20 Abdulxay Orifov
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktabi, 9-sinf
1643
+143
200 4 413
+
10:37
+4
03:32:16
-6
+4
02:05:00
+
26:58
21 |[MUNIM]| => Muhammadali
Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab
1575
+177
200 4 434
+
02:27
+2
02:59:38
-4
+1
01:58:52
+5
01:35:38
22 Boymuhamedov Komronbek
Toshkent davlat Iqtisodiyot universitetii
1637
+137
200 4 539
+
15:27
-9
+11
02:56:09
+12
03:05:21
+
48:13
23 Rahimberganov Musobek
Shovot tumani - 1 - sonli IMI
1633
+135
200 4 559
+
10:50
-4
-2
+16
03:57:16
+
03:05:38
+
47:25
24 Ma'mirjonov Abubakr
Andijon tumani ixtisoslashtirilgan maktabi
1632
+132
200 4 569
+
01:48:51
+
03:25:04
+
02:06:39
+
02:10:46
25 Abdulloh Abdufattoyev Dilshodbek o'g'li
9-sinf o'quvchisi
1694
+98
200 4 594
+3
01:40:26
+1
01:35:37
-11
+8
03:40:31
+3
01:44:02
Yechganlar soni
Urinib ko'rganlar soni
Urinishlar soni
254
322
272 / 768 / 1040
2
60
2 / 186 / 188
19
129
21 / 401 / 422
42
147
48 / 746 / 794
61
118
76 / 423 / 499
190
228
214 / 587 / 801
6
30
6 / 99 / 105
4
18
4 / 34 / 38
Jadval hosil qilingan vaqt: 19:30:28 (23.07.2024)